Alert – Lug SA – akcja silnie spekulacyjna

Akcja w przyszłości może być poddana silnym notowaniom czysto spekulacyjnym

Spółka jest jednym z największych producentów opraw oświetleniowych w Polsce. Od debiutu na NewConnect spółka rozwinęła działalność na skalę międzynarodową. Na liście wykonanych projektów znajdują się m.in.: oświetle­nie wieżowca Dolphin w Katarze, kilka fabryk w Dubaju, szpital, uniwersytet i wysokościowce w Kuwejcie.

Połowa przychodów grupy pochodzi z eksportu. To dobra wiadomość, jednak dla małej firmy takie kontrakty są trudne do podtrzymania w dłuższej perspektywie. Dlatego uważamy że wyniki finansowe – szczególnie EBIDA w 2016 r. będzie rosła podobnie jak i zysk netto przy malejącym kapitale własnym.

Czynniki fundamentalne przy takim układzi notowań, przemawiają za przyszłą spekulacją na tych akcjach, która może sięgać nawet 150%, 250% i wiele więcej ich wartości. Liczymy na silne wzrosty spekulacyjne na koniec br. i jeszcze większe w pierwszych miesiącach 2017 r.

Nasz docelowy i ostrożny kurs maksymalny powinien osiągnąć przedział [9,5-11,5 zł/akcję] w przyszłym roku i korekt spadkowych tworzących spadający długookresowy kanał trendu.

Autor: Remi Pilat

Nasze argumenty za spekulacją i pełna analiza techniczna i fundamentalna

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *