Postaw na panele. Oszczędzaj z Energą

Jesteś przedsiębiorcą, chcesz efektywniej korzystać z energii elektrycznej i zmniejszyć jej koszty? Pomyśl o instalacji fotowoltaicznej. Obawiasz się, że to przedsięwzięcie może cię przerosnąć? Energa sprawnie przeprowadza swoich klientów przez wszystkie etapy wprowadzania tego innowacyjnego rozwiązania – od doradztwa aż po realizację prac budowlanych, a także zakup wytworzonej w ten sposób energii.

Energa Obrót przygotowała dla swoich klientów szeroki wachlarz produktów efektywnościowych. Wśród nich są m.in. instalacje fotowoltaiczne EnerSOL. Technologia cieszy się w ostatnim czasie dużym zainteresowaniem wśród przedsiębiorców – Energa Obrót we współpracy z Energą Invest są w trakcie zawierania kontraktu o wartości 6,5 mln zł, w ramach którego zostanie zrealizowana jedna z najnowocześniejszych instalacji fotowoltaicznych w Polsce.

Kto może skorzystać z tego typu produktu? EnerSol to oferta dla klientów biznesowych, którzy posiadają możliwości zainstalowania paneli fotowoltaicznych na dachach budynków, ogrodzonej posesji lub gruncie rolnym III klasy lub wyższej, a energię elektryczną mogą wykorzystywać w ciągu dnia na procesy technologiczne, oświetlenie hal magazynowych itp.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *