Prezesi PZU mentorami młodych Polaków

Rusza EmpowerPL – międzynarodowy program mentoringowy dla młodych Polaków studiujących w kraju i całej Europie. Paweł Surówka, Roman Pałac, Roger Hodgkiss i Julita Czyżewska wraz z innymi szefami największych polskich firm, instytucji publicznych i naukowych będą doradzać i rozwijać potencjał swoich podopiecznych.

Mentorzy podkreślają, że spotkanie i kontakt ze studentami to wielka wartość, ponieważ pozwala usłyszeć, co myślą młodzi ludzie, którzy za kilka lat będą kształtowali nasz rynek pracy. – EmpowerPL to szansa na kontakt z młodymi ludźmi, którzy w pewnych dziedzinach wyprzedzają naszą epokę – mówiła jedna z Mentorek.

– Chcemy uczcić 100-lecie niepodległości Polski łącząc utalentowanych Polaków, którzy reprezentują różne pokolenia, mają różne specjalizacje i mieszkają w różnych częściach świata. Zebraliśmy 100 wybitnych menadżerów, którzy zgodzili się wziąć pod skrzydła polskich studentów uczących się na najlepszych uczelniach w kraju i w całej Europie – mówi Franciszek Hutten-Czapski, szef firmy doradztwa strategicznego Boston Consulting Group.

Program mentoringowy EmpowerPL jest prowadzony przez Boston Consulting Group, we współpracy z Federacją Polskich Stowarzyszeń Studenckich w Wielkiej Brytanii, francuską organizacją Association des Polonais des Grandes Ecles Francaises oraz organizatorami konferencji Poland 2.0 Summit. Do programu mogą aplikować Polacy, którzy studiują w kraju oraz na najlepszych uczelniach w Europie.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *